Kolejne sukcesy naszych piłkarzy. Rocznik 2010 i młodsi SP 31 zajął 3. miejsce w finale wojewódzkim, który odbył się w Limanowej. Wielkie gratulacje!!!!

Nasz team: Tymon, Franek, Hubert, Maks, Dominik, Tomek, Tymon K, Niko, Karol, Błażej.

Zabrakło niewiele, żeby to wygrać. W przyszłym roku będziemy przygotowani jeszcze lepiej.

Ostateczna klasyfikacja w województwie małopolskim:
1. Tarnów
2. Limanova
3. SP 31 Kraków
4. Oświęcim
5. Zakliczyn
6. Biskupice

Link do zdjęć autorstwa taty Maksa Drabika:

W kolejnym dniu do boju ruszyła ekipa z rocznika 2012. Turniej piłkarski dla szkół organizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków Wschód pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa należał do SP 31. Wygraliśmy 3 mecze w grupie i z bilansem bramkowym 13:1 weszliśmy do fazy pucharowej.

Półfinał: SP 31 - SP 130 2:0

W finale pokonujemy wysoko SP Molla 7:2

Wspaniały sezon piłkarski uznajemy za zakończony. W tym roku nasza szkoła dominowała na krakowskich boiskach. Poniżej przypomnienie sukcesów:
U:8 półfinał Tymbarka Kraków
U:10 1. miejsce Tymbark Kraków i ćwierćfinał wojewódzki
U 11 1. miejsce Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
U12 półfinał Tymbarka Kraków
U 13 1. miejsce Igrzyska Dzieci Kraków i  3. miejsce Wojewódzkie Igrzyska Dzieci
U 14/15 półfinał Igrzyska Młodzieży Szkolnej Kraków

We wszystkich rozgrywkach zagrało aż 60 różnych reprezentantów naszej szkoły, wszystkim serdecznie gratulujemy!!!