W roku szkolnym 2023/24 planujemy otwarcie trzech klas pierwszych: oddziału ogólnego i dwóch oddziałów sportowych.

W klasach trzecich realizujących zajęcia w ramach programu FUTURE4ME podczas ostatnich zajęć było bardzo zimowo.

Dyrektor SP 31, Nauczyciele, Szkolna Rada Uczniowska serdecznie dziękują Radzie Rodziców za pomoc w organizacji Balu Zimowego dla uczniów naszej szkoły, który przebiegł w wyjątkowej atmosferze.

Klasa 5b rozpoczęła ferie zimowe, trenując koordynację wzrokowo - ruchową podczas świetnej zabawy w Bowling House Kraków.

W czasie styczniowych zajęć języka angielskiego, w ramach realizowanego w naszej szkole projektu Future4me, klasy czwarte zanurkowały w swoje marzenia ...

W poniedziałek, 23 stycznia odbył się turniej GOMAR Koszykarskiej Ligi Szkolnej klas 3-4 na hali treningowej Wisły.