Miło nam poinformować, że 2 zespoły reprezentujące Naszą Szkołę zajęły w konkursie w kategorii 7-9 lat:

III miejsce – ŚNIEŻYNKI (Viktoria Grunt, Alla Kuzmynska, Joanna Augustyn i Emilia Torma z klasy 2b),
Wyróżnienie – KITKI (Klara Kocjan, Natalia Mikolaszek z klasy 3b).

Brawo dziewczyny! Gratulacje!

Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!

Lista zwycięzców:

Irena Hausner-Bill 1a,
Magdalena Kasperczyk 1b,
Emilia Rawło 1b,
Lidia Biela 2a,
Łucja Kumala 4b,
Alicja Kajfasz 7b,
Aleksander Klimiec 8b,
Maksymilian Owca 8c.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!

Zwycięzcami w konkursie są:
Aleksander Rajpold z klasy 4a,
Anna Bugajska z klasy 4a,
Zofia Balicka z klasy 4a,
Adam Więcław z klasy 4a,
Iwo Ponikło z klasy 4b.

Serdecznie gratulujemy!

Tytuły laureatów otrzymali:
laureat 14. miejsca Jan Maślach - klasa 4c,
laureatka 11. miejsca Emilia Tkaczyk - klasa 8c,
laureatka 12. miejsca Milena Czechanowska - klasa 8d.

Serdeczne gratulacje!

Kategoria soliści:

I miejsce - Hanna Pysz III b,
II miejsce - Anna Pałka II a.

Kategoria duety:

I miejsce - Chanel Pesel III a i Michalina Krawczyk III a,
I miejsce - Lidia Biela II a i Oliwia Feranc II a,
II miejsce - Kristofer Khristinich II b i Alla Kuzmynska II b.

Kategoria formacje taneczne:

I miejsce - Julia Wróbel II b, Antonina Nadolny II b, Emila Torma II b, Viktoria Grunt II b, Joanna Augustyn II b i Oliwia Sawicka II b,
II miejsce - Zofia Chorabik III a, Barbara Urban III a i Milena Łącka III a.

Gratulujemy!

Wśród naszych uczniów są laureaci Konkursu Plastycznego „Widokówka z Krakowa”:

- Julian Żabiński z kl. 7a,
- Gabriela Peterson z kl. 5a,
- Łucja Kumala z kl. 4b,
- Jan Sobol z kl. 6b,
- Aniela Kaźmirek z kl. 3b,
- Anna Pałka z kl. 2a.

Serdeczne gratulacje!

Helenka Sobol z klasy 1c w Sali Obrad UM Krakowa odebrała dziś nagrodę za 1. miejsce w konkursie plastycznym „Portret rodzinny w kolorach" zorganizowanym przez MDK im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy Helence i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

KLASY VII
I miejsce - Alicja Kajfasz i Maria Mika, kl. VII b,
II miejsce – ex aequo Kinga Rydz, kl. VII b oraz Pola Gołębiowska, kl. VII c,
III miejsce – Małgorzata Pawlukiewicz, kl. VII b,
WYRÓŻNIENIE – Nel Dudkowska – Wawrzycka, kl.VII b.

KLASY VIII
I miejsce – ex aequo Julia Zawisza, kl. VIII b oraz Anastazja Tomaszek, kl. VIII b,
II miejsce – ex aequo Tomasz Zagólski, kl.VIII c oraz Maksymilian Owca, kl.VIII c,
III miejsce – ex aequo Zofia Urban, kl. VIII d oraz Aleksandra Korusiewicz, kl. VIII d.
WYRÓŻNIENIE – Aleksander Klimiec, kl. VIII b.

GRATULUJEMY!!!

SP31 w tej nowej rywalizacji była reprezentowana przez klasy 5a i 6a.

1. miejsce w sztafecie dziewczyn młodszych (r. 2010/2011).
2. i 3. miejsce w sztafecie chłopców młodszych (r. 2010/2011).

Przywieźliśmy do szkoły 2 puchary, medale, dyplomy z podpisem Premiera i Ministra Sportu.

Wielkie gratulacje za tę wspaniałą inicjatywę.

Podziękowania dla Pana Marcina Szczypczyka za pomoc w organizacji wyjścia.

W kategorii klas I-III:  I miejsce zdobyła klasa III b.

W kategorii klas IV-VIII: I miejsce zdobyła klasa VI a.

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców SP 31 - 500 zł dla klasy na "wspólne szaleństwa".
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałe nagrody i gratulujemy zwycięzcom.

Szkolna Rada Uczniowska

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7a Emilia Górny została wyróżniona w Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania.

 

Serdeczne gratulacje!

Finalistą etapu szkolnego z klas I –III został Robert Kinkel (klasa 2a).

Finalistką etapu szkolnego z klas VII –VIII została Emilia Górny (klasa 7a).

Kategoria klas I-III:
I miejsce:
Ignacy Grela z klasy 1b i Aniela Kaźmirek  z klasy 3b,
II miejsce: Bartosz Żołądek z klasy 1b, Leon Kopeć z klasy 1b oraz Anna Pałka z klasy 2a,
III miejsce: Anna Lysiuk z klasy 3b i Antoni Jesionek z klasy 2a,
Wyróżnieni: Emilia Rawło z klasy 1b oraz Bartłomiej Kwiatkowski z klasy 2a.

Kategoria klas VII-VIII:
I miejsce:
Jakub Panajotidis z klasy 7c i Aleksandra Korusiewicz z klasy 8d,
II miejsce:
Zofia Urban z klasy 8d i Zuzanna Jawień z klasy 7c,
III miejsce:
Bernadeta Banaś z klasy 8d i Blanka Bigaj z klasy 8a.

Serdeczne gratulacje!

Klasy I – III
I miejsca:
Weronika Baster z klasy 1b, Anna Pałka z klasy 2a, Bartłomiej Kwiatkowski z klasy 2a, Helena Glanowska z klasy 2a, Joanna Augustyn z klasy 2b, Emilia Torma z klasy 2b, Julia Wróbel z klasy 2b oraz Aniela Kaźmirek z klasy 3b,
II miejsca:
Emilia Rawło z klasy 1b, Adam Gawlas z klasy 2a oraz Oliwia Sawicka z klasy 2b,
III miejsca: Bartosz Żołądek z klasy 1b oraz Michał Rejczyk z klasy 2a,
Wyróżnienie: Victoria Grunt z klasy 2b.

Klasy IV-VIII:
I miejsca:
Łucja Kumala z klasy 4b, Filip Siwior z klasy 7c, Bernadeta Banaś z klasy 8d oraz Aleksander Klimiec z klasy 8b,
II miejsca: Aleksandra Korusiewicz oraz Zofia Urban z klasy 8d,
III miejsce: Izabela Smalewska z klasy 7c.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!