Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym "Wyspiański - Widziane z okna!".

Jest on organizowany przez Fundację AYA Found we współpracy z Galerią APTEKA oraz Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Wyspiański – Widziane z okna!” współfinansowanego przez Urząd Miasta Krakowa w ramach konkursu „Wzbogacenie oferty kulturalnej miasta – wydarzenia kulturalne i artystyczne: edukacja kulturowa”.

Jakie należy spełnić warunki, aby wziąć udział w konkursie:

• Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie pracy plastycznej. W konkursie brać udział mogą bądź pojedyncze prace, bądź cykle prac.

• Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie jest skierowane do dzieci i młodzieży krakowskich szkół w wieku od 6- 19 lat.

• Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

• Jeden autor może zgłosić swój udział przesyłając jedną pracę lub jeden cykl (składający się maksymalnie z 3 elementów).

• PRACA PLASTYCZNA – Pejzaż wykonany w technice pastelu.

• Do prac należy dołączyć kartę uczestnictwa, którą powinien podpisać rodzic lub opiekun prawny uczestnika.

• Pracę należy podpisać czytelnie z tyłu - podając imię, nazwisko, wiek.

Pozostałe informacje znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu.