W tym roku Święto Patrona Naszej Szkoły - doktora Henryka Jordana przypadło w czwartek 18 maja. Świętowanie rozpoczęła Szkolna Rada Uczniowska, która złożyła kwiaty i zapaliła znicze pod pomnikiem naszego Patrona w Parku Jordana.

To jednak nie koniec świętowania. Kolejnego dnia, 19 maja uczniowie SP 31 będą uczestniczyli w szkolnej Olimpiadzie Sportowej. Na każdą klasę czekają różne konkurencje.

Stres ale i podekscytowanie oraz ciekawość, jak przebiegnie dzień na sportowo, towarzyszą uczniom już od kilku dni. Zapowiada się ciekawa rywalizacja – oczywiście w miłej atmosferze.

Niech w takim razie towarzyszą nam słowa Patrona, że "ciągle być poważnym i nieustannie pracować żaden człowiek nie zdoła", a "zabawa i ruch jest naturalną potrzebą" każdego.

j1