W ostatnich tygodniach uczniowie klas trzecich podczas zajęć realizowanych w ramach projektu Future4Me utrwalali swoją wiedzę o kulturze, geografii, historii, życiu codziennym Wielkiej Brytanii i jej mieszkańców.

Wszyscy aktywnie brali udział w zajęciach, podczas których, pracując w grupach lub parach, wcielili się w projektantów ulotek zachęcających do zwiedzania Anglii, Walii, Szkocji i Irlandii Północnej. Efektem intensywnej pracy projektowej okazały się bardzo ciekawe i intersujące prospekty promujące Wielką Brytanię i jej atrakcje turystyczne. Dzięki zaangażowaniu w projekt uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe oraz przekonali się, jak ciekawym krajem jest Zjednoczone Królestwo.

gr3 gr 4