13 października odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie, a następnie pasowanie na ucznia.

Akademia rozpoczęła się programem artystycznym, który przygotowali uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Młodszym kolegom towarzyszyli na sali czwartoklasiści, którzy zaprezentowali krótki występ. Uroczystość uświetnił pokaz formacji gimnastyczek artystycznych oraz pokaz solowy gimnastyczki z klasy 2b Mileny Stella-Sawickiej.

ślub 8

Pani Dyrektor Anna Bojda serdecznie powitała uczniów oraz życzyła im sukcesów w nauce i radości ze zdobywania wiedzy. Po tym wystąpieniu pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i obiecali:

My, uczniowie klas pierwszych uroczyście ślubujemy pilnie się uczyć, wzorowo zachowywać, dbać o dobre imię naszej szkoły.

Następnie Pani Dyrektor dokonała pasowania wszystkich pierwszoklasistów, którzy w ten sposób zostali przyjęci w szeregi uczniów naszej szkoły.

ślub 9

Na zakończenie akademii każdy pasowany uczeń otrzymał symboliczne prezenty – pamiątki z Dnia Ślubowania.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów i radości!