Zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie piosenki angielskiej "Singing Little Kids 2023". Jest on organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" przy ul. Reymonta 18.

Warunkiem uczestnictwa jest zaśpiewanie jednej piosenki o tematyce zimowej lub świątecznej związanej z Bożym Narodzeniem. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka angielskiego.

W konkursie mogą brać udział:
- soliści,
- zespoły.

Ocenie podlegać będą:
- poprawność językowa,
- oprawa muzyczna,
- ogólne wrażenie artystyczne.

Ocena jury jest ostateczna.

Szkolne przesłuchania do konkursu odbędą się we wtorek 3 stycznia o godz.13:50 w sali 26.

Przebieg konkursu:
- zgłoszenia na konkurs należy przesyłać tylko drogą mailową (skan załączników 1, 2, 3) do dnia 5 stycznia 2023 r.
- powiadomienie kandydatów (telefonicznie lub na podany adres mailowy) o dacie i godzinie przesłuchania do dnia 12 stycznia 2023 r.
- przesłuchania konkursowe: 19 stycznia 2023 r.

Przy dużej ilości zgłoszeń Organizator zastrzega sobie możliwość przesłuchania dzieci również 20.01.2023 r.

Pełny regulamin konkursu z metryczką i zgodami znajduje się tutaj.