16 i 17 maja odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury „Dom Harcerza” konkurs piosenki anglojęzycznej „Singing Kids". Konkurs ten jest adresowany do dzieci i młodzieży z krakowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W czwartek 17 maja naszą Szkołę reprezentowała liczna grupa (aż 22 osoby), wśród której znaleźli się zarówno soliści, jak i zespoły muzyczne.

Z ogromną radością informujemy, że w tegorocznej edycji konkursu  II miejsce w kategorii: 7-9 lat – soliści  zajęła uczennica klasy 4B - Zosia Bereźnicka z utworem „Rolling in the deep,” natomiast zespół muzyczny DREAM DANCERS (skład zespołu to uczennice klasy 6B - Martyna Lelek, Michalina Lelek oraz Maria Polak) wykonujący utwór „Girlfriend” zajął I miejsce w kategorii: 10-12 lat – zespoły.

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy pracy i zaangażowania włożonego w przygotowania oraz niemałej odwagi, aby poddać się ocenie jury podczas konkursu!