Serdecznie zapraszamy uczniów klas 2 i 3 do wzięcia udziału w zimowej sesji konkursu z języka angielskiego OLIMPUSEK.

W piątek, 26 listopada został przeprowadzony Szkolny Konkurs Matematyczny Sudoku. Podajemy jego wyniki.

Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie” dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego w roku szkolnym 2021/22 zakwalifikowali się:

Z przyjemnością informujemy, że Natalia Kudzia z klasy 8b zakwalifikowała się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Fizycznego.

Zapraszamy uczniów klas V, VI i VII do wzięcia udziału w szkolnym konkursie matematycznym Sudoku, który odbędzie się w piątek 26.11.2021 r. na drugiej lekcji (8.50-9.35 ) w sali 25.