Biblioteka szkolna wraz z nauczycielami panią Urszulą Sroką-Jabłońską i panią Agatą Rybus zapraszają chętnych uczniów do udziału w konkursach w roku szkolnym 2022/2023.

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z informacjami Centrum Słoneczna Przestrzeń Wsparcia, utworzonym przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Szczegóły w ulotce.

Drodzy Uczniowie!
W piątek 30 września z okazji "Dnia Chłopaka" w naszej szkole obchodzimy Dzień Krawata.

W tym tygodniu uczniowie klasy 3a, 3b oraz 4b podczas zajęć z języka angielskiego zapoznali się z brytyjskim zwyczajem picia popołudniowej herbatki.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

zachęcamy do zapoznania się z listem pani Marzeny Machałek – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki skierowanym do rodziców i uczniów.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Nasza Szkoła bierze udział w kampanii Lidla – Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wspieranie talentów dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań Naszej Szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu za co najmniej 50zł (zakupy muszą zawierać owoc lub warzywo) i odebrać w kasie TALENCIAKI (papierowe kupony).

Zapraszamy do wzięcia udziału w sesji jesiennej olimpiady przedmiotowej Olimpus z języka angielskiego i matematyki.