Nel Wawrzycka, uczennica klasy 6b zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bombka Bożonarodzeniowa”.

Serdecznie gratulujemy Nel, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Szymon Tkaczyk, uczeń klasy 4b otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym, pt. „Jesienne duszki, leśne skrzaty”.

Gratulujemy Szymonowi wyróżnienia, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

Tytuły laureatów zdobyli:

Poziom I (klasy IV - VI)
Emilia Górny
(klasa 6a) - laureatka 2. miejsca - Nagroda książkowa
Stanisław Zieliński
(klasa 6a) - laureat 8. miejsca
Zofia Urbaniec
(klasa 6b) - laureatka 12. miejsca.

Wielkie gratulacje!

Lista zwycięzców:
Bernadeta Banaś 7d, Paweł Banaś 2b, Julia Salawa 7d
Grzegorz Łysiak 2a, Tomasz Łysiak 4a
Jan Murzyn  7d
Sandra Rachel 7c
Olga Hacieja 3b
Łucja Kumala 3b
Szymon Tkaczyk 4b, Emilia Tkaczyk 7c
Emilia Głupczyk 6b, Małgorzata Pawlukiewicz 6b
Aleksander Klimiec 7b
Anna Płeszka 8d, Sara Jankowicz 8d.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!

W rywalizacji mogły uczestniczyć wszystkie klasy SP 31. Komisja Konkursowa zadecydowała, by przyznać:

W kategorii klas 1-3:
Dyplom dla klasy 2a / 2b (sala 30) za najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej.
W kategorii klas 4-8:
Dyplom dla klasy 7d / 7b (sala 19) za najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej.
Wyróżnienia:
Klasa 8a / 5b (sala 21),  klasa 6b (sala 14), klasa 1b (sala 31), klasa 4a (sala 29) oraz sala świetlicowa.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników!

Tytuły laureatów zdobyli:

Klasa 8: laureat 5. miejsca Jakub Urbaniec z klasy 8a

Klasa 6: laureatka 13. miejsca Zofia Urbaniec z klasy 6b.

Serdecznie gratulujemy!

Kategoria soliści:
I miejsce - Agnieszka Bator - IIIb
I miejsce - Łucja Kumala - IIIb
II miejsce - Natalia Tabor - IIb
III miejsce - Anna Pałka - Ia
III miejsce - Olga Hacieja - IIIb                    

Kategoria duety:
I miejsce Joanna Augustyn Ib i Zuzanna Nosiadek Ib
I miejsce Amelia Gmytryk IIIb i Iga Zalewska IIIb
II miejsce Alina Pasternak IIb i Lena Gołąbek IIb
III miejsce Chanel Pesel IIa i Barbara Urban IIa
III miejsce Zofia Chorabik IIa i Milena Łącka IIa
III miejsce Karolina Ryś IIIb i Liwia Jędrzejowska IIIb

Kategoria formacje taneczne:
I miejsce Armina Migórska Ia,  Lidia Biela Ia oraz Helena Glanowska Ia

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Tanecznego!!!  

Mistrz Sudoku - Justyna Kasprzyk z klasy 6c

I miejsce - Jan Dębosz z kalsy 7c
II miejsce
- Artur Bonenberg z klasy 7b

III miejsce - Julia Kaczmarczyk z klasy 7d

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział.

KLASY VIII:
I miejsce – Kamila Bogdanowicz, Amelia Obrok, kl. 8d,
II miejsce – Roksana Grondalska, kl. 8d,
WYRÓŻNIENIE – Wiktoria Oleniacz, kl. 8d.

KLASY VII:
I miejsce – Mikołaj Chmiel, kl. 7c,
II miejsce - Emilia Tkaczyk, kl. 7c,
III miejsce - Aleksander Klimiec, kl. 7b.

Serdecznie gratulujemy!!!

Laureatami eliminacji zostali uczeń klasy 2b Paweł Banaś oraz uczennica klasy 7b Nadia Ponikło. Zaprezentowali oni piękną interpretację i doskonałą technikę czytania, na którą się złożyły płynność, dykcja, tempo czytania oraz użycie środków artystycznego wyrazu, w tym pauzowania i modulacji głosu.

I miejsce: Milena Weniewska z klasy 5b oraz Maria Mika z klasy 6b.
II miejsce: Aleksander Klimiec z klasy 7b oraz Emilia Tkaczyk z klasy 7c.
III miejsce: Maja Paos z klasy 5b oraz Ivo Kotynia z klasy 6c.
Wyróżnienia: Mikołaj Chmiel z klasy 7c, Aleksandra Korusiewicz z klasy 7d oraz Małgorzata Kucharska z klasy 7d.

Serdecznie gratulujemy!

I miejsce - Wiktoria Oleniacz - z klasy 8d.
Wyróżnienia: Zofia Faron z klasy 8a i Weronika Trzeciak z klasy 8a.

Gratulacje!

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Kategoria klas I-III:
I miejsce:
Armina Migórska z klasy 1a, Aniela Kaźmirek z klasy 2b oraz Agnieszka Bator z klasy 3b
II miejsce:
Łucja Kumala z klasy 3b
III miejsce:
Anna Bugajska z klasy 3a oraz Adam Gawlas z klasy 1a.

Kategoria klas IV-VIII:
I miejsce:
Bernadeta Banaś z klasy 7d, Aleksander Klimiec z klasy 7b, Izabela Smalewska z klasy 6c oraz Tola Kościelniak z klasy 6c

II miejsce: Aleksandra Korusiewicz z klasy 7d i Hubert Chiron-Kuźma z klasy 7c
Wyróżnienia: Gabriela Jajko z klasy 7b i Ivo Kotynia z klasy 6c.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Na przełomie czerwca i lipca odbywał się w naszej szkole konkurs "Poczet Władców Polski". Polegał on na tym, aby według własnego pomysłu sporządzić portret władcy lub władców Polski oraz charakterystycznych symboli ich panowania. Podajemy jego wyniki.