Szanowni Rodzice!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o monitorowanie treści oglądanych przez dzieci w związku z coraz większą popularnością serialu produkcji koreańskiej "Squid game" (na platformie Netflix).

Czytanie oraz pisanie to procesy, w których bardzo ważną rolę odgrywa wzrok. To od spostrzegania wzrokowego liter zaczyna się cały cykl ich rozróżniania, zapamiętywania i odtwarzania.

Szanowni Państwo!

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień uruchamia w ramach projektu „Dobra więź – na teraz i po epidemii” realizowanego przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego Punkt Konsultacyjny dla rodziców oraz dzieci.

Pisanie to jedna z podstawowych umiejętności doskonalonych w szkole.

Szanowni Państwo.

W ramach Porad dla Rodziców chciałam zaproponować Państwu zapoznanie się ze stroną internetową madraochrona.pl, gdzie psychologowie, psychoterapeuci dzieci i młodzieży, edukatorzy zamieszczają interesujące artykuły.

CENTRUM PIERWSZEJ POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ

Od dnia 7 grudnia  br.  mieszkańcy Krakowa mogą uzyskać bezpłatne wsparcie psychologiczne,