W środę 7 lutego górna sala gimnastyczna w naszej szkole wyglądała inaczej niż zwykle.

Udekorowana została białymi i srebrnymi balonami oraz błyszczącymi ozdobami. Po prostu zamieniła się w prawdziwą salę balową. Najpierw bawiły się dzieci z klas 1-3, a następnie, nieco później, uczniowie klas 4-8.

Ci, którzy nie przegapili okazji, aby w nieco innym celu niż zwykle przyjść do szkoły, przeżyli niezapomniane chwile.

Oczywiście skoro bal, to dominował taniec. Muzykę zapewnili uczniom doświadczeni DJ-e. Dodatkowo można było sobie zrobić zdjęcia przy tzw. ściance, a także nagrać film w slow motion na obrotowej platformie z podświetleniem.

Cel został osiągnięty! Bal Zimowy 2024 dostarczył uczniom wielu przeżyć i radości!

Zapraszamy za rok!

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za organizację balu.

bal k 2 bal k5

bal k 4