7 lutego 2024 reprezentacja dzieci (Igrzyska Dzieci roczniki 2011-2013) i młodzieży (Igrzyska Młodzieży Szkolnej roczniki 2009-2010) naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Krakowa MOS w narciarstwie alpejskim. Oczekiwania były spore, a nasi ścigający (mimo miękkich warunków śniegowych) spisali się znakomicie.

Indywidualnym Mistrzem Krakowa IMS został Bartłomiej Jaśkiewicz!

mis 3

Tuż za nim, z tytułem Wicemistrza Krakowa, uplasował się kolega z klasy - Maksymilian Drabik.

W kategorii dziewcząt IMS w ślady chłopców poszła Nel Dudkowska - Wawrzycka - 3 miejsce w Krakowie. Przed Nel były tylko 2 dziewczyny z czołówki Młodzieżowego Pucharu Polski.

W Igrzyskach Dzieci także było bardzo dobrze, choć już bez medali. Najwyżej - u dziewcząt z rocznika 2011-2013 uplasowała się Hania Pysz - 6, a u chłopców 2011-2013 Adam Więcław – 13.

Oto wszystkie wyniki naszych:
IMS:

1. miejsce Bartłomiej Jaśkiewicz
2. miejsce Maksymilian Drabik
Dsq Jan Urban
3. miejsce Nel Dudkowska - Wawrzycka
8. miejsce Michalina Strzała
Dsq Jagoda Kasprzyk

ID:

6. miejsce Hania Pysz
8. miejsce Zosia Balicka
10. miejsce Alina Brożyniak
13. miejsce Adam Więcław
18. Maksymilian Frączek
40. Kosma Puczyński

Bartek, Maks D., Nel i Michalina z klas 7-8 oraz Hania i Zosia z klas 4-6 uzyskali awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się po feriach.

Wielkie gratulacje!

PS Podziękowania dla Rady Rodziców SP 31, która przekazała środki finansowe na zakup karnetów!

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku.

mis 2