16 stycznia 2024 r. na gościnnym stoku Grapa Ski odbyły się Mistrzostwa SP 31 w Narciarstwie Alpejskim.

Mimo zimnego wiatru daliśmy radę, poza tym trasa slalomu giganta przygotowana była perfekcyjnie. Obyło się bez żadnej kontuzji.

Młodsi - klasy 1-3 rywalizowali na swoim, krótszym gigancie; starsi - klasy 4-8, na długiej linii - od szczytu. Sportowa rywalizacja, dobry poziom zawodów i solidna organizacja przyczyniły się do przeżycia wspaniałego dnia na nartach przez nasze uczennice i uczniów.

Szczególne podziękowania:
- Panu Michałowi Drabikowi - za dzielną postawę wytrwałości przy robieniu zdjęć (galeria będzie dostępna wkrótce)
- Dyrekcji SP 31 - za zasponsorowanie pucharów dla zwycięzców
- Radzie Rodziców SP 31 - za nagrody rzeczowe
- firmie @lS-Time za profesjonalne zorganizowanie zawodów
- Wychowawcom, Instruktorom i Nauczycielom WF-u za szkolenie i opiekę nad dziećmi.

A oto wyniki:

Dziewczęta klasy 1-3:
I miejsce Kinga Starzecka
II miejsce Anna Pałka
III miejsce Helena Żółkiewska

mis nar

Chłopcy klasy 1-3:
I miejsce Adam Gawlas
II miejsce Ignacy Tyllo
III miejsce Antoni Jesionek

mis nar 2

Dziewczęta klasy 4-8:
I miejsce Nel Dudkowska - Wawrzycka
II miejsce Michalina Strzała
III miejsce Alina Brożyniak

Chłopcy klasy 4-8:
I miejsce Kacper Gawlas
II miejsce Bartłomiej Jaśkiewicz
III miejsce Maksymilian Drabik

Gratulacje dla wszystkich startujących za pokonanie stresu przedstartowego i dobrą zabawę!

mis nar 1

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku.