Szkoły Pełne Talentów - Zbieramy TALENCIAKI. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Nasza szkoła ponownie bierze udział w kampanii Lidla – Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wsparcie talentów dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań naszej szkoły.

Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać w kasie TALENCIAKI (papierowe kupony) za każde zakupy za co najmniej 50zł (zakupy muszą zawierać owoc lub warzywo).

Kupony TALENCIAKI można przekazać Szkole Podstawowej nr 31 im. doktora Henryka Jordana w Krakowie.

Talenciaki można przekazać danej szkole w następujący sposób:

- skanując aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie,
- przez stronę kampanii, przepisując ręcznie kod alfanumeryczny,
- fizycznie, umieszczając TALENCIAKA w specjalnie przygotowanym pudełku, znajdującym się w szkole.

Pudełka, do których można wrzucać TALENCIAKI, są dostępne przy wejściu do szkoły (obok portierni).

Zebrane w czasie trwania akcji TALENCIAKI będą wymienione przez szkołę na sprzęt sportowy, elektroniczny lub pomoce dydaktyczne. Łącznie do wyboru będzie ponad 100 rodzajów nagród. Informacje o tym, jakie przedmioty są dostępne dla placówek, znajdują się również na stronie internetowej poświęconej kampanii „Szkoły Pełne Talentów”.

Akcja trwa od 1 września do 5 listopada 2023.
Więcej informacji na stronie https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

...BO NASZA SZKOŁA JEST PEŁNA TALENTÓW ;)