27 maja 2022 roku w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem odbyło się uroczyste podsumowanie Młodzieżowego Pucharu Polski (MPP) w narciarstwie alpejskim.

Trzech uczniów naszej szkoły, po wielokrotnych sukcesach minionej zimy, uzyskało zaszczyt wejścia do grona najlepszych sześciu zawodników minionego sezonu narciarskiego i odebrało zaszczytną statuetkę z rąk reprezentantów Polskiego Związku Narciarskiego PZN.

Zosia Sarzyńska – uczennica klasy 8b zdobyła 6. miejsce w klasyfikacji generalnej MPP w kategorii Młodziczka.

zosia

Maks Kawiorki i Maksymilian Sowa – również uczniowie klasy 8b – zdobyli ex aequo 3. miejsce w klasyfikacji generalnej MPP w kategorii Młodzik.

makss 1

Bardzo cieszymy się z narciarskich sukcesów naszych uczniów na arenie ogólnopolskiej.

Dziękujemy pani Sarzyńskiej za relację.