Krakowski Tydzień Zawodowców odwiedzi dzielnice

Czy wiesz, że krakowskie technika, szkoły branżowe i policealne kształcą w niemal 100 zawodach? Tę bogatą ofertę edukacyjną będzie można poznać bliżej podczas VIII Krakowskiego Tygodnia Zawodowców, który rozpocznie się w połowie marca. Tegoroczna formuła wydarzenia zakłada, że impreza odwiedzi każdą z czterech historycznych dzielnic Krakowa.

Ósma edycja Krakowskiego Tygodnia Zawodowców – największej miejskiej inicjatywy promującej szkolnictwo zawodowe – została zaplanowana na cztery tygodnie, po jednym w każdej dzielnicy miasta:

• Krowodrza – od 14 do 18 marca
  • Śródmieście – od 21 do 25 marca
  • Nowa Huta – od 28 marca do 1 kwietnia
  • Podgórze – od 4 do 8 kwietnia.

Stałym elementem towarzyszącym imprezie są tzw. soboty otwarte we wszystkich samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. W tym roku zaplanowano je w czterech terminach: 19 marca (Krowodrza), 26 marca (Śródmieście), 2 kwietnia (Nowa Huta) oraz 9 kwietnia (Podgórze).

Szczegółowy harmonogram poszczególnych tygodni będzie dostępny wkrótce.

Fot.pixabay.com