Kilka słów podziękowania od organizatorki akcji, uczennicy klasy 8a Weroniki Trzeciak.

Chciałabym serdecznie podziękować osobom, które włączyły się w akcję „Mikołajkowy upominek dla zwierzaka” i pomogły w tym trudnym czasie pieskom i kotkom ze schroniska KTOZ przy ul. Rybnej. Dziękuję również za pomoc Pani Agnieszce Kot , bez której zbiórka nie doszłaby do skutku.

Mogę też z dumą Was poinformować, że w zbiórce wzięło udział ponad 10 osób. Pracownicy schroniska, którzy przyjęli od naszej szkoły upominki, są bardzo wdzięczni, a małe kotki na pewno bardzo ucieszyły się z nowych zabawek i ciepłych kocyków.

Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie i mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję zorganizować kolejną dobroczynną zbiórkę w naszej szkole na rzecz wolontariatu.

Uczennica klasy 8a
Weronika Trzeciak