W czwartek 14 października 2021 r. w odbyło się w naszej Szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas IA i IB.

Swoją obecnością akademię uświetnili: pani dyrektor Agnieszka Balicka, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, uczniowie klas czwartych.

Podczas uroczystości pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania uczniów kolorowym ołówkiem, a Ci złożyli ślubowanie słowami: My, uczniowie klas pierwszych uroczyście ślubujemy pilnie się uczyć, wzorowo zachowywać, dbać o dobre imię naszej szkoły.

W części artystycznej wspaniale zaprezentowali się uczniowie klas pierwszych i czwartych, klas gimnastycznych 7b i 8d oraz chór szkolny. Na koniec były też prezenty dla najmłodszych wychowanków.

Drodzy Pierwszoklasiści!

Życzymy Wam wielu wspaniałych chwil w SP 31!

Wiecej zdjęć na naszym szkolnym Facebooku.

ślubowani