W poniedziałek 20 września klasy 1a i 3b wybrały się do Teatru Groteska" na spektakl „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.

Przedstawienie oparte jest na opowieściach Justyny Bednarek. Jej książki to prawdziwe odkrycie literatury dziecięcej ostatnich lat. Autorka została wyróżniona m.in. Nagrodą Literacką Warszawy oraz tytułem najlepszej książki w konkursie „Przecinek i Kropka" doceniającym literaturę dla dzieci i młodzieży.

Czy spektakl w reżyserii Lecha Walickiego spełnił oczekiwania młodych odbiorców? Czy pełna błyskotliwego humoru i zwrotów akcji fabuła zainteresowała naszych uczniów? Zapytajcie sami.

Spacer wśród zielonych jeszcze drzew i zabawy w Parku Jordana sprawiły, że miło będziemy wspominać ten dzień.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku.

1a i 3b

spektakl