Szanowni Rodzice!

W imieniu Rady Rodziców pragniemy przekazać kilka kluczowych informacji dotyczących basenu, do momentu otrzymania informacji bezpośrednio od organizatora zajęć.

PLAN ZAJĘĆ JEST ZINTEGROWANY Z PLANEM ZAJĘĆ PŁYWACKICH!: Pragniemy poinformować w imieniu Rady Rodziców, że dzięki wsparciu Dyrekcji Szkoły, udało się, na bazie złożonych przez Rodziców umów, przygotować plan zajęć pływackich, który jest zintegrowany z zajęciami edukacyjnymi.

GDZIE BĘDĄ ODBYWAĆ SIĘ ZAJĘCIA?: Zajęcia odbywać się będą na basenie KOLNA. To jeden z nielicznych basenów dostępnych (RR prowadziła rozmowy z kilkoma basenami) dla szerszego grona dzieci w okolicach Krakowa, który pozwolił na elastyczne dopasowanie do planu zajęć lekcyjnych.

ZAJĘCIA KOMERCYJNE - CO TO ZNACZY?: Pragniemy również przypomnieć, że w obecnym roku organizatorem zajęć NIE jest Szkoła (ze względów formalno-prawnych), jak miało to miejsce w poprzednich latach, a wybrana w głosowaniu przedstawicieli klas - firma F.H.U. PRO-SWIM Sebastian Zima. Zajęcia są odpłatne  - ok 20 PLN (istotna zmiana ilości uczniów może nieco zmodyfikować cenę) – w ofercie OD DRZWI DO DRZWI.

CO OZNACZA OFERTA OD DRZWI DO DRZWI?: Ponad zajęcia pływackie, uczniowie są odbierani ze szkoły przez Organizatora zajęć i odprowadzani do szkoły po zajęciach. Usługa zawiera transport w obie strony, opiekę przez cały czas trwania usługi.

JAK WYGLĄDAŁ PROCES?: Rada Rodziców, za pomocą Librusa przesłała widomość (końcem czerwca) do WSZYSTKICH RODZICÓW klas ubiegłorocznych, do PRZEDSTAWICIELI TRÓJEK KLASOWYCH a także drogą email do WSZYSTKICH ZADEKLAROWANYCH PRZEDSTAWICIELI KLAS w Radzie Rodziców, w tym prośbę do Dyrekcji do rodziców klas pierwszych o trwających zapisach. Dalej Rada Rodziców na przełomie czerwica/lipca zebrała, posegregowała i przekazała Organizatorowi całość umów, a dalej pomogła we wstępnym zaplanowaniu grafiku zajęć.

WOLNE MIESJCA!!!: Zachęcamy rodziców wszystkich uczniów, którzy dotychczas wahali się z zapisaniem dziecka o niezwłoczny kontakt z Organizatorem zajęć tj. F.H.U. PRO-SWIM Sebastian Zima, Tel.:  605 254 791, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JEŚLI PODPISAŁEM UMOWĘ - KTO SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTUJE?: Zgodnie ze złożoną w czerwcu deklaracją Organizatora, każdy Rodzic, który podpisał umowę otrzyma wiadomość o dalszych krokach drogą email. Rodzice, którzy nie podali adresu email, powinni się kontaktować NIEZWŁOCZNIE, BEZPOŚREDNIO z ORGANIZATOREM zajęć, nie Szkołą.

JAK WYGLĄDA PLAN?: Na podstawie wypełnionych i zebranych w Szkole (końcem czerwca) umów sporządzono PONIŻSZY PLAN ZAJĘĆ.

GRUPA 1

Zajęcia na basenie 10:00-10:45 - klasy  1A (3) i 2B (15) - razem 18 dzieci, są wolne miejsca.
Wyjście ze szkoły około - 9:20, Powrót do szkoły około - 11:20.

GRUPA 2

Zajęcia na basenie 11:00-11:45 - klasy 1B (0) i 4B (11) i 3B (13) - razem 24 dzieci, są wolne miejsca.
Wyjście ze szkoły około - 10:20, Powrót do szkoły około - 12:20.

GRUPA 3

Zajęcia na basenie 12:00-12:45 - klasy 2A (22) i 3C (1) - razem 23 dzieci, są wolne miejsca.
Wyjście ze szkoły około - 11:20, Powrót do szkoły około - 13:20.

GRUPA 4

Zajęcia na basenie 13:15-14:00 - klasy 4A (15) i 3A (12) i 5B (11) - razem 38 dzieci, są wolne miejsca.
Wyjście ze szkoły - 12:35, Powrót do szkoły około - 14:40.

GRUPA 5

Zajęcia na basenie 14:15-15:00 - klasy 6A (8) i 6B (7) i 6C (12) i 5A (13) - razem 40 dzieci, są wolne miejsca.
Wyjście ze szkoły - 13:35, Powrót do szkoły około - 15:40.

GRUPA 6

Zajęcia na basenie 15:15-16:00 - klasy 7A (10) i 7B (9) i 7C (4) i 7D (6) i 8A (2) i 8B (1) i 8C (2) i 8D (3) -razem 37 dzieci, są wolne miejsca.
Wyjście ze szkoły - 14:35, Powrót do szkoły około - 16:40.

Z wyrazami szacunku,