Szanowni Państwo,

Minister Edukacji Narodowej zachęca wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe oraz polskie szkoły za granicą do udziału w kolejnej edycji akcji Razem na Święta. Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.

Na terenie naszej Szkoły w ramach szkolnego wolontariatu z inicjatywy Uczniów oraz Rady Rodziców prowadzone są następujące akcje charytatywne:
1. Zbiórka w ramach  wsparcia dla 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie,
2. Akcja dobroczynna dla stowarzyszenia dla zwierząt DOGRESCUE,
3. Akcji zbierania kolorowych skarpet świątecznych dla pacjentów oddziałów psychiatrycznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie,
4. Paczka na Święta - z  ramienia RR przygotowujemy paczki  dla dzieci, które napisały listy do Świętego Mikołaja lub dla oddziałów szpitalnych,
5. Szlachetna paczka.

#RazemNaŚwieta