Ostatnią naszą drużyną, awansującą do połfinałów Mistrzostw Krakowa MOS w piłce ręcznej, została reprezentacja chłopców klas 7-8 (roczniki 2006/2007) ????

Decydujący mecz o awansie (2 szkoły nie dotarły) rozegraliśmy z SP Molla.

SP 31 - SP Molla 9:6
Bramki:

Szymek Krawczyk x4
Mati Galas x3
Staś Sarzyński x2

Po wyrównanej i nieco mozolnej grze w 1. połowie nasi chłopcy zaczęli żwawiej się ruszać i po przerwie odjechaliśmy przeciwnikom. Wyróżniali się na skrzydłach strzelcy bramek, nieźle bronił Jaś Płaszewski.

Dominik Jeleń x1

Mecz towarzyski rozegrany ze zwycięzcą grupy 3. pokazał, że SP 101 to jedni z faworytów rozgrywek, dodatkowow ujawnił skalę trudności jaka czeka nas w pófinałach.

Tak czy siak - w dobrych nastrojach, w ramach premii - zaliczone McDonalds i gokarty ????????>????????????

Gratulacje!!!

PS Poza strzelcami bramek i bramkarzem grali jeszcze Wojtek Wójcik, Maciek Olszewski i Kamil Pajerski.