Dnia 26 września 2019 roku lekkoatletyczna reprezentacja SP 31 wyruszyła do Nowej Huty na Ligę Lekkoatletyczną KOM w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2019/2020.

Opiekunem został Pan Szymon Stygar, który mocno dopingował naszych podczas startów.
I, biorąc pod uwagę, że był to debiut szkoły, spisaliśmy się świetnie.

Dziewczęca sztafeta 4 x 100 m zdobyła srebrny medal!!!
Przegrały tylko ze sztafetą Szkoły Sportowej Lekkoatletycznej nr 91.
Nasze sreberka - Oliwka Kotaś, Zosia Kuc, Matylda Strzała i Patrycja Adamczyk (wszystkie 8a) biegły pięknie technicznie i nieźle zmieniały pałeczkę sztafetową.

Na mecie była ogromna radość wzmacniana przez koleżanki z klasy - Basię Czekaj i Julkę Kostrzewską (które startowały w biegu na 300 m) oraz Zosię Słotę i Martynę Kwokę
(pchnięcie kulą).
W konkursie indywidualnym skoku w dal Matyldzie Strzale (8a) brakło 8 cm do medalu. Ostatecznie była 5.
Równie wysoko - na 5 miejscu - zakończyła zmagania w pchnięciu kulą Martynka Kwoka!
Pati Adamczyk była 6 na 100 m, Oliwka Kotaś i Zosia Kuc odpowiednio 8/10 miejsce w biegu na 600 m.

Chłopcy z reprezentacji nie spisali się tak znakomicie w sztafecie, ale indywidualnie wywalczyli również bardzo dobre miejsca.
Kacprowi Bieli do brązu w skoku w dal brakło 7 cm!!! Zajął 5 lokatę.
Jakub Podolecki był mocny w pchnięciu kulą - wynik 7,39 i 6 miejsce.
Jan Suberlak na 300 m był 7.
W sztafecie 4 x 100 m chłopcy zajęli niezłe 8 miejsce.
Całość wyników na:

WIELKIE GRATULACJE!!!