W ramach podsumowania cyklu zajęć języka angielskiego poświęconych UK klasy czwarte przygotowały mapy geograficzno-kulturowe.

Uczniowie zmierzyli się z wymagającą wielu różnorodnych kompetencji pracą zespołową i wydaje się, że to ona okazała się najważniejszą wartością projektu! Wyszukiwanie informacji, poznawanie źródeł i krytyczna ich ocena również niezwykle angażowały uczniów, którzy mogli poczuć prawdziwy smak odkrywania świata własnymi siłami i sposobami. Wiele trudności wiązało się z przenoszeniem uzyskanych informacji na mapę, podejmowaniem wspólnych decyzji, co do formy jej przedstawienia czy też najstosowniejszego koloru pisaka:) Ostatecznie jednak ogłaszamy wszem i wobec: Udało się!

mapa 1 mapa 2 mapa 4