Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele oraz wszyscy zaangażowani w kampanię ‘’Szkoła Pełna Talentów’’!

Dziękujemy za udział i tak duże zainteresowanie akcją. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu, zebraliśmy 2468 Talenciaków, które zostały wymienione na pomoce dydaktyczne dla naszej szkoły. Nagrody, które otrzymaliśmy za wymianę Talenciaków to:

1. Zestaw do badmintona (20 rakiet do badmintona, 2 puszki po 6 lotek, torba do przechowywania sprzętu, książeczka z instrukcją wielu ćwiczeń, plakat z zasadami gry w badmintona)   1200 - Talenciaków

2. Zestaw zegarów - klasowy zestaw do nauki czasu (25+1)   800 - Talenciaków

3. Zestaw tangramów   150 - Talenciaków

4. Zestaw myszka + klawiatura   250 - Talenciaków

Wszystkie nagrody zostały przekazane nauczycielom klas I - III oraz klas IV – VIII.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim za udział w akcji i życzymy przyjemnej nauki i dobrej zabawy.