12 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "You can sing!". Celem konkursu było propagowanie nauki języka angielskiego poprzez piosenkę, promowanie aktywności twórczej wśród uczniów oraz odnalezienie nowych talentów.

W konkursie wzięło udział 13 uczestników z klas I-VIII, a ich występy były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych. Repertuar był zróżnicowany, od melodyjnych piosenek dla najmłodszych po utwory gwiazd muzyki pop.

Jury przyznało w kategorii klas 1 - 3:
I miejsce: Good Friends (Victoria Grunt i Elmira Lymonova) kl. 2b oraz Leon Polesello kl. 3a
II miejsce: Beliverki (Joanna Augustyn, Julia Wróbel, Antonina Nadolny, Oliwia Sawicka, Emilka Torma) kl. 2b
III miejsce: Gabriela Nowakowska kl. 1a oraz Lidia Biela kl. 2a
Wyróżnienia: Bartłomiej Kwiatkowski kl. 2a oraz Emilia Brożyniak kl. 1a

ycs 3

W kategorii klas IV - VIII Jury przyznało:
Wyróżnienia dla Anny Bugajskiej kl. 4a, Roksoliany Fihurniak kl. 4b oraz Wiktora Dylewskiego kl. 7a, który swoim występem udowodnił, iż niedyspozycja narządu głosu nie stanowi przeszkody dla podejmowania aktywności artystycznej.

ycs 2 ycs 4

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!