Piątkowe zajęcia klasy 3a realizowane w ramach projektu Future4Me upłynęły w klimacie podróży.

Celem kolejnego zadania projektowego było utrwalenie nazw środków transportu i przygotowanie książki podróżnika. Do realizacji powyższego zadania uczniowie otrzymali ilustracje przedstawiające różne, ciekawe miejsca na świecie i obrazki środków transportu. Pracując w grupach, dzieci wykazywały się dużą kreatywnością i pomysłowością przy doborze miejsc swoich podróży i środka transportu, który umożliwiłby im dostanie się do tego miejsca.

trav 2 trav 3

W końcowej części zajęć uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich książeczek gościom, którzy odwiedzili dzisiaj naszą szkołę - nauczycielom z Danii. Miłym akcentem zajęć były ich rozmowy z dziećmi oraz duże zainteresowanie nauką języka angielskiego.

trav 5 trav 4