Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas 1-8 do wzięcia udziału w „Konkursie Piosenki Anglojęzycznej Singing Kids 2023”. Jest on organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” przy ul. Reymonta 18.

Warunkiem uczestnictwa jest zaśpiewanie jednej piosenki w języku angielskim. Zgłoszenia przyjmuje pani Anna Suberlak.

W konkursie mogą brać udział:
- soliści,
- zespoły.

Ocenie podlegać będą:
- poprawność językowa,
- muzykalność i umiejętności wokalne,
- oprawa muzyczna,
- ogólne wrażenie artystyczne.

Ocena jury jest ostateczna.

Szkolne przesłuchania do konkursu odbędą się w piątek 5 maja o godz.13:50 w sali 29.

Przebieg konkursu:

- zgłoszenia do konkursu tylko drogą mailową (skan załączników 1, 2, 3) do dnia 10 maja 2023 r.,
- powiadomienie kandydatów (drogą mailową) o dacie i godzinie przesłuchania do dnia 17 maja 2023 r.
- przesłuchania konkursowe: 29 - 30 maja 2023 r.
- ogłoszenie wyników do 30 maja 2023 r. na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza”.

Pełny regulamin konkursu tutaj

Metryczka i oświadczenie tutaj