Ostatnie lekcje języka angielskiego w klasach trzecich realizowane w ramach projektu Future4Me były czasem wytężonej pracy. Zajęcia te minęły pod hasłem Easter.
Na początku uczniowie przygotowali własnoręcznie kartki świąteczne, na których wpisali życzenia w języku angielskim. Była to dla nich świetna okazja do wykorzystania swoich zdolności artystycznych oraz językowych w praktyce. Następnie ćwiczyli wielkanocne słówka przy użyciu tablicy interaktywnej i zadań tematycznych. Nie zabrakło zabawy polegającej na szukaniu jajek (Easter Egg hunt) oraz zabawy polegającej na toczeniu jajek (Easter Egg rolling). Emocje były naprawdę duże, ponieważ dzieci wykazywały się niezwykłą kreatywnością i umiejętnościami nie tylko językowymi ale i sprawnościowymi.
Happy Easter everyone!!!
images/aktualnosci/easter/happyeaster1.jpg