W środę 23 listopada uczniowie klasy 1a i 1b wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek.

Mieli tam okazję poznać poszczególne etapy powstawania ozdób choinkowych. Najpierw obserwowali, jak wydmuchuje się różne kształty z prostej szklanej rurki. Następnie oglądali, w jaki sposób bombki wysrebrza się i maluje. Nasi podopieczni wzięli również udział w warsztatach dekoratorskich, podczas których sami mogli ozdobić swoją bombkę. Farby i brokat skrzący się wszystkimi kolorami tęczy zadziałał na wyobraźnię dzieci. Po chwili każde dziecko było już właścicielem niepowtarzalnej bombki.

Magiczną relację z wycieczki klas pierwszych do FABRYKI BANIEK przygotowała Pani ALEKSANDRA JANASZEK. Zapraszamy do jej obejrzenia na szkolnym Facebooku.

bombki 1a bombki 1b