W poniedziałek, 21 listopada 2022 r. w Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień zapraszamy Was do wspólnej zabawy i świętowania.

Zachęcamy, by w tym dniu wyjątkowo mocno skoncentrować się na pozytywnych relacjach, emocjach i tworzeniu wspólnoty szkolnej - wśród uczniów i nauczycieli. Pamiętajmy o uśmiechu i miłym słowie.

Pomogą w tym rozwieszone w różnych miejscach szkoły karteczki. Weź ze sobą miłe słowo i podaj dalej (zauważycie je na pewno), które można wręczyć koleżance/koledze.

Na przerwach międzylekcyjnych do godz. 12:30 będziecie mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotoramce z emotikonami. W Strefie Relaksu będzie czekać nauczyciel (opiekun Samorządu Uczniowskiego), który będzie robił zdjęcia chętnym uczniom.

Dobrej zabawy życzy Szkolny Samorząd Uczniowski. Pamiętajcie - życzliwość ma moc.