Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Nasza Szkoła przyłącza się do akcji zbierania książek dla Stacjonarnego Oddziału Psychiatrycznego Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Klinicznym im. dra Józefa Babińskiego

DLA KOGO?
Stacjonarny Oddział Psychiatryczny Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego został uruchomiony w marcu tego roku, dla dzieci i młodzieży w wieku 14-18 lat (maksymalnie na oddziale przybywa około 30 młodych pacjentów). Ze względu na to, że oddział został utworzony bardzo niedawno, wciąż brakuje wyposażenia sali terapeutycznej, której stałym elementem jest oddziałowa biblioteczka, ciesząca się wśród Pacjentów wyjątkowym zainteresowaniem.

CO LUBIĄ CZYTAĆ?
Młodzież czyta książki bardzo chętnie i jest to najpopularniejsza forma spędzania wolnego czasu przez Pacjentów. Zainteresowaniem cieszą się wszystkie książki: fantastyka, science-fiction, kryminały, powieści, romanse, książki psychologiczne, poradniki z zakresu psychologii, ale i lektury szkolne.

Uwaga książki można przynosić do 15 listopada 2022 r. na portiernę!

Pomóżcie uzupełnić biblioteczkę i wesprzeć młodych Pacjentów.

zbieramy