Z wielką przyjemnością informujemy, że od 17 października br. uczniowie SP31 mogą korzystać ze Strefy Relaksu zorganizowanej na korytarzu przy sali lustrzanej.

Strefa Relaksu to miejsce wydzielone na terenie Naszej Szkoły, w którym dzieci mogą zrelaksować się w dowolny sposób, stosując się do zasad tam panujących.

Uczniowie przebywający w Strefie mogą wykonywać czynności, które nie powodują hałasu np. czytanie, rysowanie, pisanie, prowadzenie cichych rozmów. Jak sama nazwa wskazuje, można się tu zrelaksować, wypocząć od gwaru, jaki panuje na przerwach w szkole, poczytać książki czy pokolorować kolorowanki antystresowe.

Strefa Relaksu nie powstałaby w Naszej Szkole, gdyby nie dwie osoby.

Pani Małgorzacie Trawińskiej składamy serdeczne podziękowania za pomysł i zaangażowanie podczas tworzenia się Strefy Relaksu.
Pani Beacie Drzyzgiewicz chcemy wyrazić ogromną wdzięczność za wielkie serce okazane dzieciom, wyjątkową kreatywność oraz czas poświęcony na przygotowanie Strefy Relaksu, która będzie służyła całej społeczności szkolnej.