„Marmoladka, marmoladka, będzie uczta dla niedźwiadka!" - ta rymowanka wybrzmiała podczas ostatnich zajęć z języka angielskiego w klasach trzecich. Uczta się odbyła i to jeszcze jaka!

Tego dnia dzieci zjadły śniadanie z Misiem Paddingtonem. Ale zanim wspólnie przygotowały kanapki z marmoladą, zapoznały się z historią tego niezwykłego bohatera literackiego. Zabawna, pomysłowa i zawsze ciekawa świata postać zainspirowała wszystkich do wspólnego poznawania jej licznych przygód.

Po zjedzeniu naprawdę dużej ilości ulubionych przez Paddingtona kanapek  z marmoladą (malinową, truskawkową i pomarańczową) wszystkie dzieci zgodnie stwierdziły, że już wiedzą dlaczego jego ulubioną kanapką jest kanapka z marmoladą pomarańczową. Ona jest po prostu pyszna!!!!

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej na naszym szkolnym Facebooku!

pad 2   pad 3