Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy nie domagali się zwrotu pieniędzy za zapłacone obiady za marzec 2020 r.

Dzięki tym nadpłaconym obiadom, które rozliczone zostaną we wrześniu udało nam się jakoś przetrwać. Bardzo dziękujemy także jednej z mam, która przelała nam pewną kwotę pieniędzy na konto przyszłych obiadów. Dziękujemy również Rodzicom Absolwentów tej szkoły, którzy także nie domagali się zwrotu nadpłaconych marcowych obiadów.

Uwaga! Od 1 września 2020 r. wzrasta cena obiadu do 11 zł.

Zgłaszanie dzieci na obiady, tzn. wypełnianie karty zapisu na obiady oraz zgłoszeniu dziecka na obiady w miesiącu wrześniu drogą mailową lub telefoniczną (dotyczy wszystkich! nawet dzieci korzystających już wcześniej.)
Wszystkie nadpłaty z miesiąca marca zostaną rozliczone we wrześniu. Informacja o ilości nadpłaconych obiadów dostępna jest pod numerem telefonu: 783 062 098.

 

Zapisy na obiady proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub podać 2 września w godz 8-12 - osobiście - dotyczy tylko Rodziców uczniów klas pierwszych.

 Wydawanie obiadów będzie następowało zgodnie z harmonogramem, obiady wydawane będą od 2 września 2020 r.

 Koszt obiadów we wrześniu to 21 posiłków x 11,00 = 231,00 zł.  

 Odliczenia obiadów tylko i wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności. 

 Rezygnacja korzystania z obiadów powinna być zgłoszona w stołówce co najmniej 3 dni przed datą rezygnacji osobiście lub e-mailem. 

 Nieuiszczanie terminowych wpłat za obiady skutkować będzie natychmiastowym brakiem możliwości korzystania dziecka ze stołówki szkolnej.