Dnia 22.02.2019 rozegrane zostały Mistrzostwa Krakowa MOS w narciarstwie dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Jesteśmy PODWÓJNYM MISTRZEM KRAKOWA W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM - ZARÓWNO W KATEGORII DZIEWCZĄT JAK I CHŁOPCÓW!!!
To NIESAMOWITY SUKCES - TAKIEJ DOMINACJI JEDNEJ SZKOŁY JESZCZE W HISTORII ZAWODÓW MIĘDZYSZKOLNEGO OŚRODKA SPORTU NIE BYŁO. Dość powiedzieć, że wśród dziewcząt zdobyliśmy prawie maksa - miażdżąca przewaga. U chłopców SP 31 też wygrywa bezdyskusyjnie!

W kat. dziewcząt młodszych INDYWIDUALNY ZŁOTY MEDAL DLA ZOSI SARZYŃSKIEJ - ROCZNIK 2008/2009.
W kat. dziewcząt starszych INDYWIDUALNY ZŁOTY MEDAL DLA MATYLDY STRZAŁY - ROCZNIK 2006/2007.
W kat. dziewcząt starszych INDYWIDUALNY BRĄZOWY MEDAL DLA ZOSI SŁOTY - ROCZNIK 2006/2007.

Niesamowity wynik!

W kat. chłopców młodszych INDYWIDUALNY ZŁOTY MEDAL DLA MAKSYMILIANA SOWY - ROCZNIK 2008/2009.
W kat. chłopców starszych INDYWIDUALNY SREBRNY MEDAL DLA STASIA SARZYŃSKIEGO - ROCZNIK 2006/2007.
W kat. chłopców młodszych 5 MIEJSCE DLA MAKSYMILIANA KAWIORSKIEGO - ROCZNIK 2008/2009.

W drużynówce chłopców byliśmy oczywiście bezkonkurencyjni.

WSZYSCY REPREZENTANCI ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO!

Podziękowania dla opiekuna  - Pana Marcina Posmyka oraz rodziców pomagających w transporcie - Pani Kasi Sarzyńskiej, Pana Marka Kawiorskiego oraz Pana Grzegorza Słoty.

Podziękowania również dla Rady Rodziców SP 31 za opłacenie karnetów na przejazdy dla zawodników.