Zachęcamy wszystkich uczniów klas 1-3 do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego OLIMPUSEK.

W tym roku sesja zimowa OLIMPUSKA odbędzie się 8 stycznia 2019 roku. Zgody na uczestnictwo można odebrać u nauczycieli języka angielskiego.

Olimpiada zostanie przeprowadzona w szkole na podstawie materiałów przygotowanych przez kadrę pedagogiczną Olimpusa.

Konkurs Olimpusek z języka angielskiego pozwoli najmłodszym uczniom wykazać się znajomością podstawowego słownictwa, rozumienia prostych konstrukcji językowych, krótkich zdań i typowych wyrażeń. Twórcy olimpiady zadbali o to, aby jej formuła była dla dzieci ciekawa zarówno pod względem tematyki jak i opracowania graficznego.

Serdecznie zapraszamy!!!