Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Dnia Patrona Naszej Szkoły (18 maja).

Konkurs "W zdrowym ciele zdrowy duch" ma na celu propagowanie tego, co przez całe życie było szczególnie bliskie Henrykowi Jordanowi, patronowi naszej szkoły, czyli aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia.

Każdy uczeń niezależnie od klasy może wystartować w jednej, wybranej przez siebie kategorii konkursu:

1. Zdjęcie własnej aktywności fizycznej na terenie Parku im. dra Henryka Jordana.
2. Pejzaż wybranej przez siebie części Parku im. dra Henryka Jordana wykonany dowolną techniką.

Zdjęcia wysyłamy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynosimy osobiście do nauczycieli historyków. Pejzaże zanosimy do nauczycieli historyków.

Ostateczny termin nadsyłania/przekazania prac: 18 maja 2022 r..
Rozdanie nagród przewidujemy podczas końca roku szkolnego.

W imieniu nauczycieli historyków
Leszek Buksa