11 października uczniowie klas czwartych udali się na wycieczkę do Edukacyjnego Ośrodka Plenerowego we Frankówce Małej. Czekały tam na nich warsztaty kulinarne i przyrodnicze.

Czy lepienie pierogów to łatwa sztuka? Dla uczniów klas czwartych ta umiejętność nie ma przed sobą tajemnic. Dowodem na to niech będzie to, że pierogi szybko powstały, a jeszcze szybciej po ugotowaniu zniknęły w brzuszkach.

pier 2 pier

Któż z nas nie słyszał o zabawie w berka? Pytanie retoryczne, prawda? Bo zabawa ta znana jest od wielu lat. A czy bawiliście się kiedyś w berka przyrodniczego? Jeśli nie – klasy czwarte zapraszają po instrukcje. W końcu bieganie to dla każdego ucznia wielka przyjemność – zwłaszcza podczas pięknej, słonecznej pogody na łonie natury.

berek

Wspólne odkrywanie tajników kulinariów oraz przyrody zaostrzyło apetyty, więc na koniec wszyscy spałaszowali ze smakiem kiełbaski pieczone nad ogniskiem.

ogn

Uczniowie pożegnali gościnną Frankówkę w doskonałych humorach.

fran

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku.