Obiady

Szanowni Państwo,

podajemy informacje na temat stołówki szkolnej w roku szkolnym 2023/2024.

Od 1 września 2023 r. wzrasta cena obiadu do 15 zł.

*Zgłaszanie dzieci na obiady i podpisanie umowy o korzystanie z usług stołówki szkolnej oraz zgłoszenie dziecka na obiady w miesiącu wrześniu odbywa się drogą mailową lub telefoniczną (Dotyczy wszystkich - nawet dzieci korzystających już wcześniej!).

Umowy podpisywane będą osobiście lub drogą mailową! Tutaj do pobrania.

*Wszystkie nadpłaty zostaną rozliczone we wrześniu. Informacja o ilości nadpłaconych obiadów dostępna jest pod numerem telefonu: 783 062 098.

*Zapisy  (umowy) na obiady proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść 4 września w godz. 8-12 - osobiście - dotyczy tylko Rodziców uczniów klas pierwszych.

*Wydawanie obiadów następuje zgodnie z harmonogramem; obiady wydawane będą od 5 września 2023 r.

*Koszt obiadów we wrześniu to 19 posiłków x 15,00 zł = 285,00.

*Odliczenia obiadów są możliwe tylko i wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności.

*Rezygnacja korzystania z obiadów powinna być zgłoszona w stołówce co najmniej 3 dni przed datą rezygnacji osobiście lub e-mailem.

*Nieuiszczanie terminowych wpłat za obiady skutkować będzie natychmiastowym brakiem możliwości korzystania dziecka ze stołówki szkolnej.