Znakomicie spisały się sztafety SP 31 podczas Mistrzostw Krakowa MOS w biegach sztafetowych Igrzysk Dzieci (klas 4-6) i Młodzieży Szkolnej (klas 7-8).

Złoto wywalczyli chłopcy z klas 4-6:
Mateusz Krztuk, Adrian Plenkiewicz- Dubas, Iwo Ponikło, Nikodem Stygar, Krzysztof Tereszkiewicz i Ignacy Osiecki (rez. Tymon Kościelniak).

Srebro wywalczyły dziewczęta z klas 4-6:
Hania Wolnicka, Magdalena Szymula, Agnieszka Bator, Karolina Dudek, Hania Pysz i Marysia Zych (rez. Karolina Ryś)

8. miejsce zajęli chłopcy z klas 7-8:
Michał Bugaj, Maksymilian Drabik, Jan Brudny, Dominik Porębski, Tomasz Łysiak i Ksawery Dylewski (rez. Jakub Puczyński)

W każdym z biegów startowało ok. 40 reprezentacji z całego Krakowa, a nasi uczniowie wygrywali nawet ze szkołami, w których są klasy lekkoatletyczne.

Zarówno reprezentacja chłopców jak i dziewcząt klas 4-6 uzyskała awans do finałów wojewódzkich, które jak zwykle w Nowym Targu.

Wielkie gratulacje dla całej reprezentacji SP 31, biegliście wspaniale!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na szkolnym Facebooku.