Szanowni Państwo,

zgodnie ze statutem SP 31, co roku wręczana jest Nagroda Dyrektora Szkoły. Przyznawana jest uczniom za wybitne osiągnięcia edukacyjne, sportowe oraz działalność na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej.

Zależy nam, aby miała wyjątkowy charakter i ciekawą formę graficzną. Z tego powodu zwracamy się do Państwa z propozycją wzięcia udziału w projekcie stworzenia dyplomu w formacie A4, uświetniającego tę nagrodę. Grafika powinna nawiązywać do charakteru szkoły (np. idei dra Henryka Jordana).

Projekt należy przesłać do 7 czerwca na adres:   z dopiskiem: PROJEKT DYPOMU- NAGRODA DYREKTORA SZKOŁY.

Po tym czasie z przesłanych prac jury (w skład którego wejdą: Dyrekcja, przedstawiciele Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Rady Uczniowskiej) wybierze zwycięski projekt.

Szczególną zachętą do wzięcia udziału w projekcie niech będą: świadomość radości, jaką sprawimy naszym uczniom, wdzięczność Grona Pedagogicznego oraz fakt, że od bieżącego roku dyplom ten będzie oficjalną Nagrodą Dyrektora Szkoły .

Liczymy na Państwa zaangażowanie i kreatywność oraz życzymy dobrej zabawy.

Grono Pedagogiczne SP 31