Dnia 25 września 2020 przedstawiciele klas 7 i 8 wzięli udział w Gali Sportu Młodzieżowego, podczas której wręczono nagrody za współzawodnictwo KOM 2019/2020. Gala ta odbyła się na świeżym powietrzu.

W roku szkolnym 2019/2020 znakomitymi rezultatami mogły pochwalić się szczególnie klasy najstarsze - roczniki 2005/2006 (część z tych uczniów, od czerwca 2020 - absolwentów, zasiliła już sportowe szeregi krakowskich liceów).

Sukcesy i ogromna ilość punktów dla szkoły za: narciarstwo alpejskie, piłkę ręczną, siatkówkę, biegi LA, pływanie, szachy, tenis stołowy zaowocowały znakomitym 4 miejscem ze wszystkich szkół w Krakowie.????????

Ciesząc się z tak wysokiej lokaty, należy nadmienić, iż do 3 miejsca zabrakło nam 0,27 punktu ????, a do srebra 1,15 punktu!
Przy dorobku szkoły ponad 72 pkt. widać, jak niewielkie to rożnice ????????
Może, gdyby nie pandemia, mielibyśmy “pudło,” ale Covid zabrał nam niemal pewne medale w piłce ręcznej i siatkówce. ????

WIELKIE GRATULACJE DLA WSPANIAŁYCH UCZNIÓW SP 31 - jesteście najlepsi! ❤️

To sukces również całej społecznosci SP 31 - dyrekcji za sprawną organizację wyjazdów i wyjść na poszczególne zawody; nauczycieli WF za selekcję i przygotowanie zawodników; grona pedagogicznego za wyrozumiałość dla sportowców po powrotach z zawodów, obozów; rodziców - za wychowanie dzieci przez sport ????

Powodzenia w roku szkolnym 2020/2021! ????

gala