Dnia 27 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty dla przyszłorocznych Pierwszaków. Program był bardzo bogaty.

Rodzice wraz z dziećmi zostali powitani w sali gimnastycznej, gdzie obejrzeli występy naszych gimnastyczek i chóru szkolengo.

Następnie Rodzice zostali zaproszeni do sali gimnastycznej lustrzanej. Tam Pani Dyrektor Agata Wosińska przedstawiła im najważniejsze informacje na temat szkoły, organizacji pracy w placówce oraz zasad rekrutacji do klas sportowych i ogólnych. Wychowawcy obecnych klas trzecich przekazali Rodzicom informacje dotyczące dojrzałości szkolnej oraz przygotowania wyprawki, nauczyciele świetlicy opowiedzieli, jak wygląda funkcjonowanie i organizacja pracy świetlicy, natomiast nauczyciele wf-u wyjaśnili, jak przebiega realizacja programu sportowego w klasach o profilach sportowych (narciasrtwo alpejskie, gimnastyka artystyczna oraz piłka nożna).

Równolegle do spotkania z Rodzicami na terenie naszej szkoły odbywały się różne zajęcia, w których uczestniczyli przyszłoroczni Pierwszoklasiści. W sali nr 11 miały miejsce zajęcia muzyczne, w sali nr 10 - pokazy chemiczne, a w sali nr 9 - zajęcia plastyczne połączone z prezentacjami i quizami na temat przyborów szkolnych. Na zajęciach z plastyki dzieci wykonały kolorowe zakładki do książek w kształcie zwierzątek.

Podczas Dnia Otwartego można było również pozwiedzać naszą placówkę i zajrzeć do klas lekcyjnych.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazów chemicznych, które znajdują się w zakładce Fotogaleria Uczniowska.