W piątek 21 czerwca odbyły się w naszej szkole uroczyste apele z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024.

Podczas tych wydarzeń nie zabrakło przemówień Pani Dyrektor Anny Bojdy, która wręczyła nagrody laureatom i finalistom konkursów wiedzy, zawodów sportowych oraz tych, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu  Szkoły. W trakcie uroczystości swoje świadectwa dostali uczniowie z najwyższymi wynikami, jednocześnie otrzymując pamiątkowy wpis do Złotej Księgi.

złote 24

W kolejnej części nauczyciele złożyli podziękowania dla Rodziców klas trzecich i ósmych, którzy wspomagali organizację życia poszczególnych klas. Dodatkowo Pani Dyrektor Annie Bojdzie oraz Pani Julii Stereckiej, nauczycielce j. polskiego zostały wręczone Nagrody Jordan.

chór 24

Apele zakończyły występy woklane uczniów klas czwartych i piątych oraz występy akrobatyczne gimnastyczek artystycznych, uczennic z klasy 3a oraz występy taneczne uczniów z klasy 2a. Spotkały się one z wyraźnym uznaniem zgromadzonych w sali widzów.

występ 24

Gratulujemy wszystkim Uczniom osiągnięć oraz życzymy udanego wypoczynku, regeneracji sił przed nowym rokiem szkolnym 2024/2025!