14 października, w Święto Komisji Edukacji Narodowej odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Poza tym ten dzień symbolicznie finalizował prace remontowe elewacji budynku szkoły. Dlatego w naszych progach gościliśmy przedstawicieli władz województwa, miasta, kuratorium i dzielnicy VII.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Liliana Majda-Niezgoda, która przywitała zaproszonych gości oraz bohaterów dnia – uczniów klas pierwszych. Nie zabrakło życzeń sukcesów w nauce, które zostały przekazane na ręce pierwszoklasistów.

Następnie uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor dokonała ich pasowania. W ten sposób uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci w szeregi naszej szkoły.

Uroczystość zakończyły występy uczniów z klas pierwszych i czwartych oraz pokaz uczennic z klasy 6b.

Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy, aby każdy dzień w szkole był pełen pięknych doświadczeń!