Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Nasza Szkoła bierze udział w kampanii Lidla – Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wspieranie talentów dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań Naszej Szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu za co najmniej 50zł (zakupy muszą zawierać owoc lub warzywo) i odebrać w kasie TALENCIAKI (papierowe kupony).

talenciaki 2

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Kupony TALENCIAKI można przekazać Szkole Podstawowej nr 31 im. doktora Henryka Jordana w Krakowie. Jak to zrobić:

- skanując aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie,
- przez stronę kampanii, przepisując ręcznie kod alfanumeryczny,
- fizycznie, umieszczając TALENCIAKA w specjalnie przygotowanym pudełku, znajdującym się w szkole.

Pudełko, do którego można wrzucać zdobyte TALENCIAKI, będzie znajdować się przy wejściu do szkoły (koło portierni).

talenciaki 1

Zebrane w czasie trwania akcji TALENCIAKI będą mogły być wymienione przez szkołę na sprzęt sportowy, elektroniczny lub pomoce dydaktyczne. Łącznie do wyboru będzie 90 nagród. Informacje o tym, jakie przedmioty są dostępne dla placówek, znajdują się również na stronie internetowej poświęconej kampanii „Szkoły Pełne Talentów”.

Akcja trwa od 5 września do 18 listopada.
Więcej informacji na stronie: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

...BO NASZA SZKOŁA JEST PEŁNA TALENTÓW ;)

talenciaki 3