Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny 2023/2024 ukończyło w naszej szkole 403 uczniów, którzy uzyskali z wszystkich realizowanych przedmiotów 728 ocen celujących, 1498 ocen bardzo dobrych, 857 ocen dobrych, 358 ocen dostatecznych i 114 ocen dopuszczających.
Średnia szkoły: 4,65.
Ale to nie oceny są najważniejsze. Najważniejszy jest Wasz wysiłek, zaangażowanie i pasje. I tego przede wszystkim Wam gratulujemy.

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadchodzi wyczekiwany przez wszystkich Uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania.
Dziękując za wysiłek i współpracę, życzymy Wam wszystkim, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.
Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Drodzy Absolwenci!
Dotarliście do mety ważnego etapu życia - ukończenia szkoły podstawowej. Do mety przybywa się jednak po to, aby wyruszyć w dalszą drogę.
Życzymy Wam, abyście sięgali po nowe doświadczenia, byli zawsze wytrwali i mocno wierzyli, że wszystkie Wasze cele i marzenia zrealizują się, jeśli tylko mocno będziecie tego pragnęli.

Serdecznie gratulujemy ukończenia naszej szkoły i życzmy sukcesów w poszukiwaniu drogi do zdobywania wiedzy oraz umiejętności bycia najlepszymi w tym, w czym potraficie być.